Osobní nastavení Odhlásit
 
 
logo
Vlkova 456/456
Praha 3
info@samolepkomat.cz
tel.: 720 705 053

Samolepky

Nabízíme Vám tisk a tvarovaný ořez samolepek, štítků, etiket, apod. Jednoduchá objednávka, nízká cena, a krátký dodací termín.

 
 
Jak funguje samolepkomat:
objednáte přes kalkulátor
rekapitulace, výběr platby a dopravy
nahrajte data
zašleme náhled k odsouhlasení
vyrábíme a expedujeme

ON-line kalkulátor zakázky

 
 
 
Potřebujete-li samolepky mimo nabídku kalkulátoru, ozvěte se napřímo na:
info@samolepkomat.cz
 
 
 
 
cena
cena bez DPH:
0
 
 
kusová cena bez DPH:
0
 
 
cena celkem s DPH:
0
 
 
orientační expedice:
21. 7. 2024
 
 
 

Bílé vinylové samolepky

 

Bílá, lesklá nebo matná válcovaná, monomerická PVC fólie (80 μm) s permanentním čirým akrylátovým lepidlem.

Označte si vaše zboží, nebo rovnou vytvořte skvělé etikety pro vaše marmelády, medy a nebo něco ostřejšího. PVC samolepky se nerozmočí a dají se jednoduše odstranit bez zbytků lepidla. Samotný tisk bez laminace se lehce poškrábe, pro větší výdrž je potřeba jej matně nebo leskle zalaminovat. Vinylové samolepky se dají po nahřátí aplikovat i na prohnuté nebo vyduté tvary.

Na přání vám můžeme dodat samolepky v aršíku, nebo rozseparované
na jednotlivé kusy.

Tiskneme na roli o šíři až 160 cm.
Samolepky dodáváme na přání s tvarovým výřezem PVC vrstvy.

 

Tapety

 

Vytvořte si vlastní vzory na klasické, nebo samolepící tapety s látkovým vzorem. jejich povrch je tvořen drobnou látkovou strukturou. Samolepící tapety jsou jednoduché na aplikaci, ale klasické tapetářské lepidlo zase umožňuje lepší napasování motivu a vyšší adhezi ke stěně. Tapety jsou samozřejmě omyvatelné.

 

Papírové samolepky

 

Papír je přírodní materiál, je vhodný pro nejjednodušší aplikace, nebo třeba tam, kde je potřeba použít nějaký ekologický nebo přirozeně strukturovaný materiál. Papírové samolepky nejsou pružné a tudíž jimi nelze polepit konkávní a konvexní povrchy. Papírové samolepky nejsou vhodné do vlhkého prostředí a jejich mechanická odolnost se nevyrovná vinylovým samolepkám.

 

Vyřezané barevné samolepící fólie

 

Ideální na text, nebo jednoduchou grafiku. Folie se dodávají lesklé nebo matné a jejich barvy mohou být velice různé, od svítivě barevných, fosforových až po metalické. Folie také mohou imitovat některé materiály jako třeba karbon, hliník, dřevo nebo třeba i krokodýlí kůži.

Oblíbená na výlohách a oknech je i nalepovací imitace pískovaného skla, která se dá i potisknout. Jestliže není k dispozici právě vámi preferovaná přesná barva, můžeme si jednoduše vytisknout. Aplikace vyřezaných a vyseparovaných motivů se díky přenosce aplikuje vcelku.

 

Transparentní samolepky

 

Vinylové transparentní samolepky poskytují krásný efekt v protisvětle i decentní vzhled. Můžeme je tisknout negativně a tím jsou vhodné pro aplikaci zevnitř na druhou stranu skla.

Jsou vhodné i na decentní označení, kde je potřeba zachovat transparentnost a nenarušit barvu podkladu.

 

Polepy výloh atp.

 

Kvalitní vinylové polepy s laminem a tvarovým ořezem jsou vhodné na výlohy, nebo jiné rovné plochy. Kvalitní akrylátové lepidlo se dodává v permanentní nebo semipermanentní variantě, která usnadňuje následnou deinstalaci. V použití se silným protiskluzovým laminem polepy dají použít i na podlahu.

 
celková nabídka
 
 

Jak poslat tiskové podklady?

 

  • Jsem grafik

    Nahrajte standardní tiskové PDF s ořezovou cestou na jiné stránce než tisková grafika. Pošleme Vám k odsouhlasení náhled.

  • Nerozumím grafice, ale nepotřebuji pomoci

    Zašlete JPG nebo jiný grafický formát dat s případným vyznačením tvarového ořezu. Pošleme Vám k odsouhlasení náhled.

  • Kontaktujte našeho grafika s jasnou představou.